Pidurisupportite värvimine

Home / Blogi / Pidurisupportite värvimine

Pidurisupportite värvimine

Mercedes-Benz pidurisadulate värvimine

Meie poole pöördub aina rohkem kliente, kes soovivad muuta oma auto isikupärasemaks. Üheks selliseks võimaluseks on värvida pidurisupportid ja pidurisadulate raamid endale meeldivat värvi. Viimasel ajal on enim eelistatud toonid kuldsed mis sobivad pigem heledamat tooni veljega. Musta auto ja musta värvi veljega sobivad ka pigem musta värvi suportid.  

Kuidas värvitakse pidurisadulaid?

Selliseks tööks on kindlasti vaja teisaldada sadulad ja raamid, nende vahelt klotsid ning  kummikatted mis on lihtsalt eemaldatavad. Seejärel pestakse ja puhastatakse suportid lahtisest mustusest. Juhul, kui pidurisuportid on tugevalt roostes oleks mõistlik need puhastada liivapritsiga. Sellisel juhul on vaja suport täielikult osandada, teisaldada kolb ja kõik kummist katted. Peale korralikku puhastust, krunditakse, värvitakse ja lakitakse värvikambris kvaliteetsete kuumakindlate värvidega. Järgneb pidurisadula komplekteerimine ja paigaldamine ning pidurisüsteemi õhutamine Uuematel mudelitel tuleb ka arvutiga seadistada tagumised piduriklotsid töö asendisse.

Mis maksab pidurisadulate värvimine? 

Hinnad hakkavad 250 st eurost, eeldusel, et pidurisupporteid ja raame pole vaja liivapritsiga puhastada. Uuematel automudelitel kus on elektrooniline käsipidur ning suportite teisaldamiseks tuleb piduriklotsid elektriliselt vabastada ning siis on töö natuke kallim. Hind sõltub veel suporti suurusest ja ka valitud värvitoonist. Hinda mõjutab ka asjaolu, et kui autol on pidurisadulad tõstukil teisaldatud ei saa kogu töö vältel tõstukit kasutada. Viimati tehtud uuemal Mercedes-Benz mudelil oli töö maksumus 390 eur (pildid teksti lõpus). 

Kui palju võtab aega pidurisupportite värvimine?

Keskmiselt tuleb arvestada kolme päevaga. Teisaldamine, osandamine, puhastamine, värvimine, komplekteerimine, õhutamine, need on tööd mis vajavad tegemist. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga