Juhtus avarii

Home / Juhtus avarii

Image result for car accidentMeie aitame!

Juhul, kui autoga pole võimalik peale õnnetust edasi sõita siis helistage meie numbrile 555 60 660 ja meie saadame Teie autole puksiirsõiduki järgi. Avariiline sõiduk tuuakse meie teeninduse turvalisse parklasse. Kui teie autol on kaskokindlustus või kui toimus liiklusõnnetus, kus Teie ei ole süüdi on nimetatud teenus TASUTA.

Kui teil on võimalik peale õnnetust autoga edasi sõita siis helistage ette ja lepime aja kokku Teie auto vigastusete üle vaatamiseks meie teeninduses. Kindlustusjuhtumi korral saate meie kontoris ära täita kahjuavalduse, nii et eraldi kindlustusse sõitma ei pea. Kõik vajalikud dokumendid saadame meie otse kindlustusse.

Kindlustusjuhtumi korral antakse remonttööde ajaks Teile TASUTA asendusauto!

Juhul, kui Teie autol polnud kaskokindlustust või olite ise süüdi siis tulge meie juurde ja meie koostame teie auto remondile hinnapakkumise. Enne hinnapakkumise tegemist pakume Teile välja remondiks erinevad võimalused. Kõige soodsama, mis eeldab detailide taastamist või B grupi varuosade kasutust, ning ka veidi kallima variandi, kus kõik katkised detailid vahetatakse kas uute või kasutatud originaalvaruosade vastu. Lähtume iga kliendi ootustest, soovidest ja rahakotist.

Hinnapäring