Kindlustustööd

Home / Kindlustustööd

Image result for car insurance caseTeostame kõikidele kindlustusseltsidele järgmisi teenuseid:

Sõidukite avariiremont
Sõidukite kere-, ja värvitööd
Esiklaaside vahetus
Kindlustusjuhtumite vormistamine (avalduste vastuvõtmine, hinnapakkumiste koostamine)
Kindlustusjuhtumi korral antakse remonttööde ajaks Teile meie teeninduse poolt TASUTA asendusauto!

Juhul kui Teie autol polnud kaskokindlustust või olite ise süüdi siis tulge meie juurde ja meie koostame teie auto remondile hinnapakkumise. Enne hinnapakkumise tegemist pakume Teile välja remondiks erinevad võimalused. Kõige soodsama, mis eeldab detailide taastamist või B grupi varuosade kasutust, ning ka veidi kallima variandi, kus kõik katkised detailid vahetatakse kas uute või kasutatud originaalvaruosade vastu.

NB! Oluline teave liiklusõnnetuse korral:

Peatu ja taga õnnetuskoha ohutus, lülita sisse ohutuled ja soovitavalt paigalda välja ohukolmnurk.

Vabasta tee peale liiklusõnnetust alles sellisel juhul, kui kõik asjaolud on selged ja kirja pandud. Ära muretse selle pärast, kui tekkib suur liiklusummik, seda kiiremini on nõus ka süüdlane vajalikele dokumentidele alla kirjutama.

Kui õnnetuses on vigastatuid, tuleb kindlast teavitada politseid.

Juhul, kui sõitsite vastu liiklusmärki, teepiiret või vigastasite teepeenart, kus näiliselt puudub teine osapool on autojuhi kohustus teavitada sellest politseid, vastasel juhul võidakse seda tõlgendada kui omavoliliselt avariisündmuskohalt ära sõitmist mis rangelt karistatav.

Juhul kui õnnetuse süüdlane on lihtsalt selgitatav ja ta on nõus ennast süüdi tunnistama siis ei pea politseid kutsuma, täitke vaid ära Teade Liiklusõnnetusest vorm (saate alla laadida siit) või kirjutage kahele paberile järgmised andmed: kellaaeg; kuupäev; täpne toimumiskoht; sõidukite omanike andmed (nimi, telefon, aadress); sõidukite juhtide andmed (nimi, telefon, juhiloa number); sõidukite andmed (number, mark, mudel); võimalike tunnistajate kontaktandmed; tehke skeem näidates ära sõidukite liiklumistrajektoor ja paiknemine; allkirjad ja ühe osapoole tunnistus selle kohta, et on antud õnnetuse põhjustamises vastutav.

Vandalismi korral, kus teadmata isik on tahtlikult ära kraapinud teie auto või lõhkunud küljeklaasi ning ära varastanud teie isiklike esemeid peate samuti koheselt informeerima politseid. Mõned kindlustusseltsid nõuavad avalduse esitamist politseisse.

Kui autoparklas avastate, et keegi on ära kraapinud teie sõiduki siis veenduge, kas juhuslikult pole antud juhtum jäänud turvakaameratesse, kui ei siis igal juhul soovitan teha kõne politseisse mis teeb kindlasti kindlustusega asjaajamise lihtsamaks. Väikeste värviparanduste hinnad algavad ARS Autoteeninduses 45-st eurost